Sportoviště Sušice

V objektu sušického sportoviště naleznete bazén, fitness, zimní stadion, lezeckou stěnu, občerstvení i masáže. Kromě plaveckého bazénu se čtyřmi drahami je zde také samostatný zábavný bazén s masážními tryskami a divokou vodou, dvě vířivé vany, dětský bazén a uzavřený tobogán s led efekty. Plavecký bazén je vybaven unikátní technologií protiproudu pro simulaci divoké vody. Zahřát se můžete v saunovém světě v klasické finské sauně či v parní kabině.

V těsné blízkosti objektu leží fotbalový areál se dvěma hřišti a atletickým oválem, volejbalové a tenisové kurty, koupaliště, skatepark, dětské hřiště, lanový park i lesopark Luh podél řeky Otavy, který je rájem běžců a in-line bruslařů.

Na koupališti, které je otevřeno v letních teplých dnech, najdete dva bazény (bazén s oddělenou plaveckou a relaxační částí a dětské brouzdaliště), skluzavku a další vodní aktivity. Součásti areálu je také hřiště na beach volejbal a občerstvení.

Sušický skatepark, který v roce 2016 prošel rozšířením o více než 600 m2 plochy a se současnou rozlohou přes 1100 m2 patří mezi největší betonové skateparky v Čr. Na své si přijdou nejen vyznavači skateboardů, in-line, či koloběžek, ale také jezdci na BMX kolech. Park je navržen pro široké spektrum jezdců. Výstavbu má na svědomí firma Mystic constructions, spol. s r.o. a na designu mají hlavní zásluhu místní skateři.

Mapa